Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Hafani, psi, pejskové a psíci...

 


 

james.jpg

JAMES
jezevčík, stáří 3 roky

James je velmi hodný a milý k lidem, nemá ale rád jiné psy, proto by v rodině měl být jedináčkem. Pak bude spokojený, ani na procházkách nebude vyhledávat psí kamarády, stačí mu prostě lidská společnost.

bart.jpg
BÁRT
 
Kříženec,věk asi 1-2 roky. Odolá někdo tomuto úsměvu? :) Je to ale divoch, který nic neumí.Ideálně se hodí k domku se zahradou nebo k někomu hodně aktivnímu :) určitě vám bude stačit i na kole
deny.jpg
DENY
 
Jezevčík, věk asi 6-7let.Denýsek je hooodně obézní,rozhodně potřebuje dietu a pohyb.A taky častěji česat a mít ho rád i takového,jaký je :)
staroch.jpg

STAROCH
NO, stáří 12 let

Tento pejsek, kterému je nejméně 12 let, už špatně slyší a hůř vidí. Doufáme, že se jen ztratil a že se o něj jeho pán přihlásí. Staroušek si zaslouží, aby dožil v klidu domova, kde to zná.

dany.jpg

DANY
rotvajler, stáří 4 - 5 let

Krásný a mohutný Dany čeká na aktivního pána, který by s ním chodil na cvičák nebo ho jinak zaměstnal. Hlídání by Dany jistě zvládl také. Je to hodný pes, který se rád naučí novým dovednostem.

hugo.jpg

HUGO
kříženec labradora, stáří 2 roky

Jak se můžete dočíst v naší nabídce fenek, má u nás možná Hugo sestřičku, černou Labynu. Jsou si neuvěřitelně podobní. Nabízíme je ale každého zvlášť. Temperament každého z nich bude  pro jednu rodinu úplně stačit.    :-))  Hugo je sice velmi živý, ale hodný a užijete s ním hodně zábavy.

boxin.jpg

BOXIN
boxer, stáří 4 roky

Boxeři jsou proslulí svou ochotou pracovat a věrností pánovi a jeho rodině. Věříme, že některý milovník tohoto úžasného plemene dá domov i našemu Boxinovi. Je to ještě mladý pes, ochotný, poslušný, jistě vás nezklame.

andy.jpg

ANDY
kříženec, stáří 8 let

Andy je tu krátce a ještě se nestačil aklimatizovat. Je tak trochu nevyzpytatelný, neváhá zavrčet, když se mu něco nelíbí, mohl by se i ohnat. Je to velký a velmi silný pes, hodil by se na hlídání, pokud by si s ním zkušený člověk poradil.

max.jpg

MAX
čivava, stáří 1 - 2 roky

Tomu, kdo by chtěl malého veselého kamaráda, můžeme nabídnout čivaváčka Maxe. Jsou to malí psi s velkým srdcem a jejich velkou výhodou je skladnost - vejdou se i do toho nejmenšího bytu a svého pána mohou doprovázet prakticky kamkoliv.

bady.jpg

HOP
stáří 4 roky

Hop je moc hodný psík, poslušný a ochotný, vděčný bude zpočátku za mírnější přístup. Svoje jméno si vysloužil tak, že předvedl opravdu překvapivě vysoký skok do výšky. Hotový šampion! Pozor tedy na výšku plotu, pokud by byl na zahradě.

hop.jpg

BADY
kříženec, stáří 8 let

Badík je pejsek v nejlepších letech, v dobré kondici, rád bude své páníčky doporovázet i na delších procházkách. Věříme, že některý milovník šarmantních chlupáčů by si Badíka mohl vybrat.

amfi.jpg
AMFI
kříženec, stáří 2 roky

Amfi vypadá jako zmenšený stafordík, kterému to v žíhaném kabátku moc sluší! Je to veselý mladý psík, který se těší na pořádnou výchovu a na zážitky u svých nových lidí. Společně zažijete jistě spoustu legrace!
 
 
   

Další nalezence, které my ještě nemáme nafocené, naleznete na TĚCHTO  facebookových stránkách.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA