Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Hafani, psi, pejskové a psíci...

 


 

bady.jpg

HOP
stáří 4 roky

Hop je moc hodný psík, poslušný a ochotný, vděčný bude zpočátku za mírnější přístup. Svoje jméno si vysloužil tak, že předvedl opravdu překvapivě vysoký skok do výšky. Hotový šampion! Pozor tedy na výšku plotu, pokud by byl na zahradě.

hop.jpg

BADY
kříženec, stáří 8 let

Badík je pejsek v nejlepších letech, v dobré kondici, rád bude své páníčky doporovázet i na delších procházkách. Věříme, že některý milovník šarmantních chlupáčů by si Badíka mohl vybrat.

sam.jpg

SAM
labrador, stáří 3 roky

Samík je naším nejnovějším přírůstkem. Z nového prostředí útulkového kotce je zaražený, ale jakmile je vypuštěn ven, ukáže, kolik energie se v něm skrývá. Je to takové velké mládě, které potřebuje dovychovat, nejlépe se hodí k aktivním lidem.

kulisek.jpg

KULÍŠEK
kříženec, stáří 2 roky

Malý veselý čipera s výmluvným pohledem čeká netrpělivě na nový domov. Je hodný a bude jistě ozdobou každé domácnosti.

vorisek.jpg

VOŘÍŠEK
kříženec, stáří 3 - 4 roky

Voříšky tu máme dva - jsou to bráškové a jsou téměř k nerozeznání. Oba jsou hodní a milí, bavit je budou procházky i delší výlety a pokud se dostanou k aktivním páníčkům, třeba i psí sporty. Do nových domovů mohou jít zvlášť.

starousek.jpgstarousek2.jpg

STAROUŠEK
kříženec jezevčíka, stáří 10 let

Staroušek je velmi drobný hubený psík, který by si zasloužil klidný podzim života u hodných lidí. Věříme, že v láskyplném prostředí pookřeje a na oplátku bude dělat radost své nové rodině.

billy.jpg

BILLY
štěně křížence, stáří 4 měsíce

Kdo by si chtěl svého pejska vychovat odmala, má teď šanci - Billy čeká nejen na správné vychování, ale i na spoustu dalších nových zážitků, které přináší život v rodině.

cernousci.jpg

ČERNOUŠCI
štěňata - kříženci, stáří 3 měsíce

Máme tu úrodu štěňátek, celých černých, ze kterých vyrostou pravděpodobně středně velcí až větší pejsci. Původně jich bylo sedm, dvě se nám už podařilo udat, ale pořád tu ještě zbývají čtyři kluci a jedna holčička, kteří se moc těší na svoje rodiny.

   

Další nalezence, které my ještě nemáme nafocené, naleznete na TĚCHTO  facebookových stránkách.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA