Jdi na obsah Jdi na menu
 


Feny, fenky, fenečky, prostě krásné holčičky...

 

bety.jpg
BETY
 
kříženec,asi 3 roky.Betynka je nevhodná pozůstalost,proto tu neptrpělivě čeká na nějakého hodného pánečka,který jí už neodloží.Je moc hodná,jen by potřebovala zajít do zrášlovacího salónku :) a trošku ostříhat a vykoupat
nelinka.jpg
NELINKA
 
Kříženec, Nelince jsou asi 2-3 roky. Nelinku i se štěňaty někdo odložil u brány útulku, jak již zveřejňovala městská policie. Štěňátka již mají nové domovy, Nelinka na nej dosud čeká
labyna.jpg

LABYNA
kříženka labradora, stáří 2 roky

Veselá a temperamentní fenka Labyna je zatím ještě mládě, které toho moc neumí, a tak si ji budoucí páníček může vychovat podle svého. Možná má u nás brášku, také černého Huga. Vypadají úplně stejně, i když přišli do útulku po sobě. Do nových rodin mohou jít každý zvlášť.

misa.jpg

MÍŠA
kříženka, stáří 7 let

Míša patřila bezdomovci a přestože jejich psi bývají většinou hodní, Míša je velmi ostrá a nespolupracuje. To je zatím trochu problém, zvlášť s ohledem na její mohutnost a sílu. Pokud si ji její pán nevyzvedne, mohla by jít jedině ke zkušenému člověku, který by si s ní poradil.

ciko.jpg

ČIKO
kříženka, stáří 2 - 3 roky

Čiko je úhledná a moc hodná fenečka, přizpůsobivá, která může přijít do každého prostředí. Je připravená dělat svým páníčkům jen radost.  Mohla by být i kamarádkou větším dětem.

Další nalezence, které my ještě nemáme nafocené, naleznete na TĚCHTO  facebookových stránkách.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA